НЕгромадський транспорт
+1
#34215   Проблеми і рішення
Архівна
  Україна, Волинська область, Луцьк — Луцьк
  Громадський транспорт. Інше
  Шановне керівництво міста, я розумію, що за фотографуванням та інтерв"ю залишається мало часу на вирішення проблем простих лучан.
  Однак, в кільканадцятий раз, звертаюсь щодо незадовільної організації роботи маршруту №1. Сьогодні вранці о 7.44 год. з кінцевої по вул. Балакірєва відправилась "забита" маршрутка, всі хто був на зупинці в неї не сіли, до десятка людей залишились чекати наступну маршрутку.
  Вже за 5 хв. після відправлення, на зупинці стояло біля 50-ти людей, з них біля 30-ти школярі які мали на 8.15 год. потрапити в школу, але ВСІ ВОНИ ЗАПІЗНИЛИСЬ бо наступна маршрутка відправились о 8.05 год. І уявіть, вона теж вже на кінцевій була "ЗАБИТА". Всі бажаючі знову не змогли сісти.
  Отож проблеми наступні:
  - недотримання перевізником графіку;
  - мала кількість транспортних засобів на маршруті;
  - GPS-система моніторингу не працює (до речі, за неї платяться якісь кошти з бюджету???)
  Як наслідок:
  - вже з кінцевої маршрутка відправляється "забита" залишаючи частину пасажирів на зупинці;
  - по маршруту люди чекають маршрутку яка їх не забере;
  - діти запізнюються в школу та садок, дорослі на роботу;
  - не можливо щось спланувати бо GPS-система не працює.
  Що буде коли підуть дощі та буде мороз??? мокніть і мерзніть на зупинці з дітьми? бо дяді які отримують заробітні плати з бюджету не можуть вирішити проблему про яку знають роками??? Якщо не хочете протестів вирішуйте, а не здатні вирішувати звільняйтесь. Працівника який не виконує свою роботу ніхто тримати не буде.
  Поділитися: